Mercedes me adaptér

Mercedes me adaptér. Výbava budoucnosti. Připojte se a objevte víc.

Jako majitel mercedesu, který ještě není připojen k aplikaci Mercedes me, teď máte příležitost navázat digitální dialog se svým vozem.

Aplikace Mercedes me ve spojení s nezbytným adaptérem společně tvoří inovativní systém, který zpřístupňuje veškeré informace o vašem vozu, i když v něm právě nesedíte. Na svém chytrém telefonu si například ještě před cestou můžete ověřit množství paliva. A když třeba zaparkujete někde na rušném parkovišti či naopak v postranní uličce, máte dokonalý přehled o přesném místě i délce parkování. Systém vám také precizně zdokumentuje všechny vaše cesty.

Tím to ale nekončí – vstup do digitálního světa komunity Mercedes me přináší další individuální služby, informace o nových produktech i lifestylové nabídky od značky Mercedes-Benz.

Aplikace Mercedes me vám prostřednictvím adaptéru zpřístupní kompletní informace o všech aspektech vašeho vozu. S těmito daty můžete pracovat bez ohledu na to, kde právě jste.

Se svým vozem Mercedes-Benz se propojte hned teď.

Využijte tuto exkluzivní nabídku. Domluvte si schůzku přes adapter.mercedes.me/cz nebo volejte 222 896 111. Rádi vám ukážeme, jak se dokonale propojit s vaším mercedesem.

Akční nabídky

TOP